На Черкащині відбудуться антитерористичні навчання

52598887_985891444935808_2398274296016273408_n

20-21 лютого 2019 року Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Черкаській області проведе у місті Сміла антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Під час тренувань, що пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах міста можливе тимчасове запровадження особливого режиму, а саме: обмеження руху транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу.

Управління СБУ в Черкаській області закликає містян із розумінням поставитися до ймовірних незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Крім того закликаємо громадян бути пильними та негайно інформувати правоохоронців у випадках:

– наявності інформації про прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об`єктів;

– залишення без нагляду підозрілих предметів;

– виявлення зброї або вибухових пристроїв;

– отримання інформації про наміри вчинення терактів, диверсій, розвідувально-підривної діяльності.

У разі отриманні такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44 або скористатися електронною поштовою скринькою: usbu_chk@ssu.gov.ua

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

За інформацією прес-групи СБУ у Черкаській області