Про районну комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції

Переглядів: 172

Картинки по запросу програма підтримки учасників атоЗ метою реалізації Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Указу Президента України від 18.03.2015 №150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту поранених і загиблих військовослужбовців і учасників АТО, їх сімей, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців, рішенням Канівської районної ради від 02.02.2018р. була затверджена «Районна комплексна програма щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців - добровольців на 2018-2022 роки» (далі – Програма).

Комплекс заходів Програми, здійснюється на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО, членів їх сімей, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців - добровольців, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем, поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців - добровольців.

Координація заходів, передбачених Програмою, покладена на управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Нагадаємо, надання допомоги та пільг учасникам АТО та членам їх сімей, сім’ям, члени яких загинули під час проведення АТО, родинам Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійцям – добровольцям здійснюється на підставі таких документів:

- довідки з військової частини (органу, підрозділу) або підприємств, установ, організацій, закладів, у підпорядкуванні яких перебували військові частини (органи, підрозділи), установи та заклади, в складі яких проходили службу чи працювали особи - учасники антитерористичної операції за формою, встановленою додатками 1 та 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 «Про затвердження Порядку надання  та позбавлення статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» (далі постанова Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413).

- списків, наданих структурними підрозділами Міністерства оборони України (військовими комісаріатами), Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області

- посвідчень встановленого зразку відповідно до вимог чинного законодавства та інших нормативних документів.

Канівська РДА