Дата: 30.08.2019 14:14

Картинки по запросу важлива інформаціяУ зв’язку з набранням чинності постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 « Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку ( IBAN) в Україні» з 05 серпня 2019 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і  місцевих бюджетів.

Згідно з Постановою № 162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літературно-цифрових символів.

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"