Про черговий призов громадян на строкову військову службу у 2019 році

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ  ІЗ  НАКАЗУ

військового комісара

Канівського об’єднаного міського військового комісаріату

(по адміністративно-господарській частині)

18.02.2019                                                                      м. Канів                                                   № 14

Про черговий призов громадян

на строкову військову службу

у 2019 році

З метою виконання Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» розпорядження Канівської районної державної адміністрації, рішення виконавчого комітету Канівської міської ради   проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу у 2019 році у Збройні Сили України, наказую:

1. Включити до плану проведення призову усіх призовників, які підлягають черговому призову на строкову військову службу 2019 році:

- жовтень – грудень осінній призов - 2019.

2. Викликати на засідання призовних комісій категорію призовників, яку визначено відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», у тому числі:

- призовників, які не завершили медичного обстеження під час попередніх призовів або знаходилися на лікуванні та стосовно яких необхідно прийняти остаточне рішення щодо придатності їх до військової служби;

- призовників старших років народження, які не пройшли призовних комісій з різних обставин або втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу;

- призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу;

- призовників, які мають два і більше хронічних захворювань;

- вносити на розгляд обласних призовних комісій матеріали на призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, але згідно з Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 не підлягають відправленню у війська, щодо прийняття рішення про надання відстрочок від призову на строкову військову службу, згідно з частиною 15 статті 17 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ”, а саме призовникам яким до дня відправлення у військові частини не виповнилося 20 років.

3. Всі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Канівського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в районні військові комісаріати для проходження призовної комісії.

4. Всі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Канів, вул. Торгова, 6 Канівський ОМВК  в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути у військовий комісаріат самостійно, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’явилися за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно  чинного законодавства.

6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

7.  Контроль за виконанням наказу покласти на тимчасово виконуючого обов’язки заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Канівського об’єднаного міського військового комісаріату.

8.  Наказ довести до всього особового складу в частині, що його стосується.

Військовий комісар

Канівського об'єднаного міського військового комісаріату

майор                                                                                                                                               І. ШИШКА

Згідно з оригіналом:

Головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів

Канівського об'єднаного міського військового комісаріату

працівник ЗСУ                                                                           Н. БУЗНИЦЬКА