Спрощено роботу в галузі телекомунікації

Дата: 23.09.2019 14:52

18 вересня на засіданні Верховної Ради 349 народних депутатів ухвалили в цілому законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню», яким передбачено внесення змін до Закону про ліцензування в частині виключення з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльності у сфері телекомунікацій, та Закону про телекомунікації в частині заміни ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.

Тобто, основним в Законі є те, що замість ліцензій впроваджується надання повідомлення про початок телекомунікаційної діяльності.

Закон сприятиме зменшенню адмінтиску та спрощує умови ведення бізнесу у сфері телекомунікацій.

За інформацією Порталу адміністративних послуг Черкаської області