«Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця»

Дата: 30.09.2019 08:36

Картинки по запросу "день усиновлення"Відповідно до Указу Президента від 27.11.2008 № 1088/2008 щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. Невипадково цей день співпадає із днем християнського свята Віри, Надії та Любові та матері їхньої Софії. В цьому році ми вже вдесяте будемо вшановувати цей особливий день безмежної любові до дітей.

Усиновлення – це приорітет та захист дитини, яка втратила своїх батьків. В Україні на сьогодні близько 1600 сімей та одиноких громадян, які бажають взяти на виховання в свою сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, на правах рідної дитини.

Лише в Канівському районі на даний час на первинному обліку перебуває 65 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 25 – мають правові підстави для усиновлення. Тобто ці 25 дітей різного віку в переважній більшості з братами та сестрами перебувають на обліку з усиновлення, і чекають на свою люблячу родину.

Дуже актуально на сьогодні стає питання щодо відкритості усиновлення та зняття з цього питання таємниці, адже батьки, які народили та усиновили дитину, мають однакові права та відповідальність, а діти народжені та усиновлені – це рідні діти. То чи варто зберігати таємницю щодо усиновлення  від самої дитини?

З нагоди Дня усиновлення служба у справах дітей Канівської районної державної адміністрації від щирого серця вітає та пишається родинами, які усиновили дитину-сироту. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими. Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття Вашої родини.

А якщо Ви  проживаєте в Канівському районі, готові відкрити двері свого дому й прийняти у свою родину на виховання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, має стабільні доходи,  задовільний стан здоров’я, відповідні житлово-побутові умови та здатні опікуватися дитиною, дарувати їй тепло та любов, проявляти про неї турботу, на Вас чекають у службі у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул. Небесної Сотні, буд. 36-А, м. Канів Черкаської  області.