Облік та реєстрація внутрішньо переміщених осіб

Дата: 11.10.2019 14:15

В управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації на обліку перебуває 172 внутрішньо переміщених осіб.

Внутрішньо переміщена особа - це громадянин, який постійно проживає в країні, якого змусили або який самостійно покинув своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, масових порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Щоб отримати статус внутрішньо переміщеної особи та отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи повнолітня особа особисто або через законного представника повинна звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем фактичного проживання із заявою про отримання указаної довідки. Від імені дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавленого батьківського піклування, недієздатних осіб або осіб, дієздатність яких обмежено, заяву подає законий представник, тобто один з батьків, опікун чи піклувальник.

Разом із заявою подаються:

• громадяни України – документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство (паспорт), або тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громодянина;
  • іноземці або особи без громадянства – паспортний документ, посвідку на постійне проживання або інший документ, що посвідчує особу;
  • довідку, що підтверджує факт проживання на території адміністративно-територіальної одиниці до якої переїхала особа;
  • за потреби - свідоцтво про народження дітей–сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

У разі подання заяви законним представником (опікуном чи піклувальником) додатково подають:

• документ, що посвідчує особу законного представника;
  • документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі).

Довідка надається безоплатно як в разі першої видачі, так ів разі повторної її видачі у випадку втрати, пошкодження.

Для отримання довідки взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, особам які проживають на території Канівського району неохідно звернутися за адресою: м.Канів, вул.О.Кошового 2, кабінет №10.