Комплексна реабілітація осіб з інвалідністю

Дата: 04.11.2019 09:15

В Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю с.Лютіж Київської області здійснюється комплексна реабілітація, яка включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу яких визначається Реабілітаційною комісією Центру  після проведення  відповідного обстеження особи з інвалідністю і не може перевищувати 60 календарних днів на рік. У разі потреби в наданні особі з інвалідністю послуг з професійної реабілітації строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до затверджених в установленому порядку навчальних планів, а саме:

-бджоляр (термін 6 міс.)

-взуттьовик з ремонту взуття (термін 10 міс.)

-вишивальник (термін навчання 11 міс.)

-манікюрник (термін навчання 3,8 міс.)

-обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін навчання 10 міс.)

-оператор комп’ютерного набору (термін навчання 10 міс.)

-перукар (термін навчання 6 міс.)

-секретар керівника (термін навчання 10 міс.)

-слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (термін навчання 10 міс.)

-швачка (термін 10 міс.)

Під час комплексної реабілітації слухачі  отримують послуги з медичного  спостереження, профілактичних медичних заходів, психологічного  консультування, діагностики, корекції, психологічних тренінгів, психологічної  релаксації,  фізіотерапії, масажу, водолікування, гідрокінезотерапії, лікувальної  фізкультури, навчання основним  соціальним навичкам, культурно-масових заходів, професійної підготовки тощо.

Довідки за телефономи: (04596)40-010; 0683540135; 0955319386.