Завершення виплати компенсації на тверде паливо та скраплений газ у 2019 році

Дата: 06.11.2019 09:07

Повідомляємо, що підходить до завершення виплата компенсації пільговим категоріям громадян на придбання твердого палива та скрапленого газу Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації у 2019 році.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива», від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» у 2019 році визначені норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються пільги готівкою, застосовується ціна твердого палива – 2603,55 грн. за одну тонну та ціна скрапленого газу – 260,35 грн. за один балон.

Компенсація готівкою на придбання твердого палива проводиться відповідно до поданих заяв, згідно пільгових категорій: 100 % - 2603,55 грн., 75 % - 1952,66 грн., 50 % -  1301,78 грн.

Компенсація готівки на балон скрапленого газу виплачується відповідно до поданих заяв та за наявності технічного паспорту на газову установку, згідно з пільговими категоріями: 100 % - 260,35 грн., 75 % - 195,26 грн., 50 % - 130,18 грн.

Звертаємо особливу увагу сільських жителів пільгових категорій, які мають право на отримання компенсації та до цього часу її не отримали, звернутися з відповідною заявою та довідкою про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та кухонного вогнища до сільської ради згідно зареєстрованого місця проживання або до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації.

За консультацією звертатися за телефоном: 3-24-43, відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УСЗН Канівської РДА, який знаходиться за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 2, кабінет № 10.