A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Оголошується конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

Дата: 11.12.2019 14:54
Кількість переглядів: 397

Основні умови конкурсу та перевезення пасажирів:

 

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статей 7, 44 Закону України “Про автомобільний транспорт ”, постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ” (із змінами (далі - Порядок)) та 18.02.97 № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (із змінами).

Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

1. Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.

2. Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.

3. Захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування.

4. Забезпечення надійності , комфортності та безпечності транспортних засобів, що працюватимуть на маршруті.

5. Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян; перевезення пасажирів у звичайному режимі руху за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством).

6. Здійснення обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків та багажу на транспорті згідно із законодавством.

7. Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

8. Використання на маршрутах сертифікованих автобусів для приміських маршрутів класів 1 та 2 з кількістю місць для сидіння не менше 21.

9. Забезпечення утримання у належному технічному і санітарному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення проведення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

10. Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають діючим державним стандартам з екологічної безпеки.

11. Визначення місцями зупинки автобусів автостанцій, а в разі їх відсутності – місць розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.

12. Забезпечення регулярності руху не менше 98 відсотків від затвердженого розкладу руху.

13. Можливість надання допоміжних послуг, пов’язаних з перевезенням.

14. Забезпечення оновлення рухомого складу.

15. Створення конкурентного середовища.

16. Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміський автобусний маршрут загального користування транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Документи на конкурс приймаються до 16.00 26.12.2019 року, у конверті, на якому зазначається назва претендента і адреса, з поміткою "Заява на участь у конкурсі", за адресою: 19000, м. Канів, вул. О.Кошового, 3, відділ економіки та розвитку інфраструктури Канівської районної державної адміністрації, кім.20.

 

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 Порядку та документи:

  • заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 Порядку);
  • відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 Порядку);
  • відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 Порядку);
  • анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів
    або продовження строку дії договору (дозволу (додаток 3 Порядку));

- виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування (надається в одному примірнику якщо перевізник-претендент бере участь на кількох об’єктах конкурсу, що проводяться на одному засіданні);

- копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

- копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні два квартали.

Документи для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються перевізником-претендентом або уповноваженою особою перевізника-претендентом із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом на кожен об’єкт конкурсу у двох закритих конвертах (пакетах) з позначками "№ 1" (документи для участі в конкурсі) і "№ 2" (документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подано документи). У разі подання документів для участі на кількох об’єктах, що проводяться на одному конкурсному засіданні, робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж об’єкту, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: м. Канів, вул. О.Кошового, 3, кім. 20.

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 14.01.2020 року о 11.00 за адресою: м.Канів, вул. О.Кошового,3, 2-й поверх, в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (04736) 3-22-63.

№ об'єкта конкурсу

№ рейсу

Назва маршруту

Протяжність маршруту

Час відправлення з кінцевих пунктів

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Мін. кількість автобусів для виконання рейсів

Мін. кількість місць для сидіння

     1

 

 

№ 101

Канів – Бересняги

(АС Канів, с.Степанці, с.Синявка, с.Козарівка, с-ще Орловець, с.Бересняги)

36,5

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

№103

Канів-Ковалі

(АС Канів, с.Литвинець, с.Ковалі)

16,6

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

№110

Канів-Курилівка

(АС Канів, с.Тростянець, с.Курилівка)

20,7

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

2

№ 104

Канів – Мельники

(АС Канів, с.Малий Ржавець, с.Полствин, с.Мартинівка, с.Павлівка, с.Дарівка, с.Мельники)

48,0

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

3

№102

Канів-Озерище

(АС Канів, с.Ліпляво, с.Озерище)

28,8

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

4

 

№114

Канів – Григорівка-Черниші

(АС Канів, с.Бобриця, с.Студенець, с.Іваньків, с.Григорівка, с.Пшеничники, с.Трощин, с.Черниші)

58,0

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

5

№108

Канів-Михайлівка

(АС Канів, с.Пекарі, с.Хутір-Хмільна, с.Хмільна, с.Михайлівка)

27,8

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

№113

Канів-Хмільна

(АС Канів, с.Пекарі, с.Хутір-Хмільна, с.Хмільна)

24,0

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

6

№106

Канів-Горобіївка-Лука-Канів

(АС Канів, с.Малий Ржавець, с.Полствин, с.Мартинівка, с.Попівка, с.Буда Горобіївська, с.Горобіївка, с.Лука, с.Межиріч, с.Гамарня, с.Яблунів, АС Канів)

77,4

2 рейси

ср, птн, нд

2

від 21

№105

Канів-Копіювата

(АС Канів, с.Литвинець, Довжик, с.Малий Ржавець, с.Полствин, с.Мартинівка, с.Копіювата, с.Беркозівка)

35,1

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

7

 

Новоукраїнка -Канів

(Новоукраїнка, Павлівка «Центр», Беркозівка, Копіювата, Степанці «Заросава», Степанці «Завітай», Степанці «Амбулаторія», Степанці «Терцентр», Довжик, пл.Шевченка, Канів АС)

44,8

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

 

Горобіївка-Канів

 (Горобіївка, Буда-Горобіївська, Попівка, Мартинівка «Завод», Мартинівка «Підлужжя», Полствин, Малий Ржавець, Довжик, площа Соборна, Канів АС)

37,0

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

 

Дарівка-Канів

(Дарівка, Мартинівка «Школа», Мартинівка «Завод, Мартинівка «Підлужжя», Малий Ржавець, Довжик, Степанці «Терцентр», Степанці «Амбулаторія», Степанці «Завітай», Степанці «Лісництво», Степанецьке, Степанці «Лісництво», Степанці «Училище», Степанці «Завітай», Степанці «Амбулаторія», Степанці «Терцентр», Довжик, площа Соборна, Канів АС)

51,4

2 оборотні рейси

ср, птн, нд

2

від 21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора