Реквізити рахунків для зарахування коштів єдиного соціального внеску

Дата: 18.12.2019 14:30

Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області направляє  реквізити рахунків для зарахування коштів єдиного соціального внеску,  відкриті відповідно до  Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203,  за балансовим рахунком 3556 № « Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» за стандартом IBAN (код банку  899998) на ім’я  Головного управління ДПС  у Черкаській області у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (Додаток 1) та Головного управління ПФУ в Черкаській області  в частині погашення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування станом на 01.10.2013 (Додаток 2).

Дата початку здійснення операцій по зазначених рахунках визначено – 03.01.2020