Офіційне представлення голови Канівськкої районної державної адміністрації

Дата: 26.12.2019 13:56

26 грудня голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар представив громадськості Канівщини новопризначеного очільника Канівського району Юрія Георгійовича Розе. Відповідне розпорядження Президента України від 23.12.2019 № 590/2019-рп про призначення Юрія Розе головою Канівської районної державної адміністрації розміщене на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України Володимира Зеленського.

Відбулося представлення за участю начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатського корпусу, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Роман Боднар привітав Юрія Георгійовича з призначенням, побажав йому успіхів, плідної роботи, мудрості у прийнятті виважених рішень на користь громади і на користь держави.

Юрій Розе подякував Президенту України, керівництву області за високу довіру працювати на посаді голови районної державної адміністрації.

Від депутатського корпусу районної ради нового голову Канівської районної державної адміністрації привітав голова Канівської районної ради Микола Зоць.

На завершення голова обласної державної адміністрації відповів на питання, поставлені громадою району.

Інформація Канівської РДА