Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, району привітали з новорічними святами

Дата: 27.12.2019 09:46

21 грудня відбулося новорічно-різдвяне свято для 63 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у Канівському районі та виховуються в сім’ях громадян. Дітей привітали та організували новорічні розваги артисти міського Будинку культури. Кожній дитині вручено солодкі подарунки. Свято організоване помічником народного депутата України Олександра Скічка пані Любов Стеблиною. Служба у справах дітей Канівської райдержадміністрації вдячна за організацію свята Любові Миколаївні Стеблині.

За інформацією Служби у справах дітей Канівської райдержадміністрації