Про шляхи співпраці – під час робочої зустрічі

Дата: 03.01.2020 13:40

Сьогодні, 3 січня, відбулася зустріч директора Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надії Коломієць з головою Канівської районної державної адміністрації Юрієм Розе.

На зустрічі з очільником району  говорили про стан ринку праці, про проблеми збереження та створення робочих місць з достойними умовами праці та заробітною платою, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва шляхом стимулювання самостійної зайнятості жителів району. Як приклад, поінформували про новий проект - ТОВ "Український кондитер", відкриття цеху сортування ТОВ "Ергопак" (на лівобережжі Канівщини).

Також обговорили питання вивільнення працівників Канівської РДА, організацію та фінансування громадських робіт.

У ході розмови Надія Коломієць презентувала керівнику району  послуги служби зайнятості для роботодавців та населення. Перш за все, це  можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, тимчасової зайнятості (організація громадських та інших робіт тимчасового характеру), сприяння у започаткуванні власної справи шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності, професійне консультування щодо вибору чи зміни професії та інші.

Директор філії звернулася до голови Канівської райдержадміністрації Юрія Розе з побажаннями плідної співпраці в 2020 році, адже це рік великих змін і великих сподівань.