Нарада із силовиками

Дата: 09.01.2020 14:30

Сьогодні, 9 січня, голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ провів нараду з керівниками силових структур Канівщини. На нараду також був запрошений голова Канівської районної ради Микола ЗОЦЬ.

Заступник начальника Управління Служби безпеки України в Черкаській області представив нового керівника Канівського міжрайонного відділення УСБУ в Черкаській області – АНІЩУКА Сергія Віталійовича.

У ході засідання окреслено пріоритетні напрямки роботи та озвучено проблемні питання силових структур. Особливу увагу приділено питанням захисту правопорядку, охороні законних прав та інтересів громадян, боротьбі із булінгом в освітніх закладах району, стихійними сміттєзвалищами та ряду інших питань. Зазначено, що першочерговими заходами щодо покращення протидії правопорушенням є обладнання в’їздів до населених пунктів району камерами відеоспостереження, активізація роботи опорних пунктів правоохоронних органів в об’єднаних територіальних громадах тощо.

Намічені шляхи співпраці між силовими структурами району.