Про подання проектних ідей

Дата: 14.01.2020 14:18

У рамках Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки (далі – Стратегія) розпочинається розробка Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки (далі – План реалізації).

Основною частиною Плану реалізації стане каталог проектних ідей, які будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

1. ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.

2. ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.

3. ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура.

Також проектом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації.

У зв’язку з цим, Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації (далі – Департамент) спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку (далі – Агенція) оголошується збір проектних ідей 2 до Плану реалізації. Запрошуємо Вас долучитись до цього процесу та запропонувати проектні ідеї, які можуть бути впроваджені протягом першого середньострокового періоду реалізації Стратегії.

Звертаємо особливу увагу на наступні моменти:

1) проектні ідеї мають бути подані в рамках стратегічних, операційних цілей та завдань, визначених Стратегією;

2) проектні ідеї повинні бути оформлені за встановленою формою та відповідати методичним рекомендаціям щодо подачі проектних ідей до Плану реалізації.

Для керівництва в роботі та методичного супроводу при оформленні проектних ідей надсилаємо Вам наступні матеріали, згідно з додатками:

1. Форма пропозиції ідеї проекту до Плану реалізації (з методичними рекомендаціями).

2. Критерії відбору проектних ідей до Плану реалізації.

3. Перелік стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.

Також повідомляємо, що у 2-й половині січня в області буде проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо підготовки проектних ідей для усіх зацікавлених сторін шляхом проведення виїзних зустрічей за участі представників Агенції та Департаменту, а саме: 21 січня – у м. Черкаси, 23 січня – у м. Золотоноша, 28 січня – у м. Звенигородка, 30 січня – у м. Умань.

Більш детальна інформація буде повідомлена додатково. Проектні ідеї просимо надати до 10 лютого 2020 року на електронну адресу: strategy.ck2027@gmail.com.

Контактні особи:

- Даниленко Сергій Миколайович (тел. 37-35-31, 063-995-74-34);

- Гуськова Маргарита Миколаївна (тел. 37-74-01, 063-537-83-73);

- Кучевський Антон Андрійович (тел. 37-74-01, 067-261-41-77, 063-562-58-98);

- Філіпенко Ірина Анатоліївна (тел. 37-74-01, 097-453-70-50).

За інформацією Черкаської обласної державної адміністрації