Відбулась оперативна нарада голови районної державної адміністрації

Дата: 15.01.2020 14:01

Сьогодні, 15 січня, відбулася оперативна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ. На засіданні були присутні: заступник голови районної державної адміністрації Анатолій ДУРИЦЬКИЙ, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району. У ході наради йшлося про актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, фінансів, медицини, освіти, а також захисту довкілля.

Зокрема, потребує негайного вирішення питання ліквідації стихійного сміттєзвалища, що утворилося на лузі поблизу в’їзду до Ліплявської ОТГ. Заплановано провести спільну нараду за участю голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ, завідувача сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Віталія СКОЧКА, голови Ліплявської ОТГ Сергія ГЕРАЩЕНКА та Канівського міського голови Ігоря РЕНЬКАСА задля вирішення цього проблемного питання.

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ зазначив, що наразі важливим є питання співпраці з об’єднаними територіальними громадами у частині укладення угод щодо фінансування наданих послуг структурними підрозділами районної державної адміністрації населенню ОТГ.

За підсумками наради голова районної державної адміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.