Відбувся виїзд представників Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації до жителів Мартинівського старостинського округу Степанецької об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.01.2020 14:56

15.01.2020 відбулася робоча зустріч керівництва Степанецької об’єднаної територіальної громади з активом Мартинівського старостинського округу, на яку також було запрошено представників Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації. Від Управління взяли участь начальники відділів грошових виплат і компенсацій, персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та державний соціальний інспектор.

На зустрічі розглядалися питання отримання/призначення субсидій, пільг та державних соціальних допомог. Особливу увагу було звернуто на подання повної та достовірної інформації заявниками та членами їх сімей при заповненні документів на отримання соціальних виплат.