Проведено зустріч-спомин

Дата: 17.01.2020 08:47

З нагоди Дня пам'яті захисників Донецького аеропорту 16 січня проведено зустріч-спомин захисників Донецького аеропорту та всіх загиблих земляків - учасників АТО. Зустріч проведена за участю голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ, заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, т. в. о. військового комісара Канівського ОМВК Валентина СИВАКА, голови правління та членів громадської організації «Канівська спілка учасників АТО «НЕСКОРЕНІ» Варлама СТУРУА, завідувача відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району Катерини МАКАРЕВИЧ.

У ході зустрічі також озвучені проблемні питання щодо соціального, медичного, земельного та квартирного забезпечення учасників АТО, намічені шляхи вирішення цих питань.

Підсумком зустрічі стало покладання квітів до пам’ятного знаку «Захисникам України».