Відбулася робоча нарада

Дата: 17.01.2020 14:45

Сьогодні, 17 січня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ відбулася робоча нарада щодо вирішення питання виплати заробітної плати вчителям Таганчанської школи Таганчанської ОТГ.

На нараді були присутні: заступник голови районної державної адміністрації Анатолій ДУРИЦЬКИЙ, керівник апарату районної державної адміністрації Юлія ЗАКУЗЕННА, голова Канівської районної ради Микола ЗОЦЬ, голова Таганчанської ОТГ Олег ЛАКТІОНОВ, керівник Золотоніської місцевої прокуратури Валентин ТАНЦЮРА, заступник керівника Золотоніської місцевої прокуратури Олександр КИРИЧЕНКО, начальник Канівського управління Державної казначейської служби України Черкаської області Світлана УСОВА, начальник фінансового управління Лариса МАШУКОВА, головний спеціаліст з питань освіти, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації Володимир МАНЖУЛА, начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Михайло ВОРОНА.

Учасниками наради розглянуто алгоритм дій щодо позитивного вирішення означеного питання. Обрано та запропоновано до дії найефективніший шлях вирішення проблеми.