A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація

У Пенсійному фонді України запроваджено новий онлайн сервіс – «Електронна трудова книжка»

Дата: 20.01.2020 14:40
Кількість переглядів: 240

 

Картинки по запросу пенсійний фонд україниПенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У «Електронній трудовій книжці» інформація відображаєтьсь про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року. 

Для громадян – це зручний сервіс, який дозволяє дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі. 

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Наразі, Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Для того, щоб скористатись послугою, слід зареєструватись на вебпорталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Картинки по запросу emniyet kemeri ile ilgili sloganlar

                                                                                                             За інформацією пресцентру Пенсійного фонду України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора