Про проведення кущових навчань

Дата: 21.01.2020 08:10

Картинки по запросу картинки стратегія розвитку Черкаської облУ рамках розробки Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки (далі – Стратегія) розпочато роботу над Планом реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки (далі – План реалізації).

Наразі оголошено збір проектних ідей до Плану реалізації (кінцева дата подання – 10 лютого 2020 року). Проектні ідеї будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

1. ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.

2. ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.

3. ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура.

Також проектом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації: агропромисловий комплекс та IT-сектор.

З метою підвищення якості проектних ідей, що будуть подані зацікавленими суб’єктами регіонального розвитку, в області заплановане проведення кущових навчань щодо підготовки проектних ідей.

Навчання проводитимуть директор Черкаської агенції регіонального розвитку Ропало Любов Вікторівна та заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Даниленко Сергій Миколайович.

Мета навчань – поінформувати про стратегічні пріоритети розвитку регіону на період 2021-2027 роки, про переваги від напрацювання проектних ідей для реалізації даних пріоритетів, про можливі джерела фінансування 2 проектів; сформувати в учасників навчань навички з розуміння проектного підходу та проектного менеджменту.

Цільова аудиторія навчань – представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ та міст Черкаської області, а також представники закладів вищої освіти, громадських організацій, місцевих осередків об’єднань/асоціацій бізнесу.

Запрошуємо Вас взяти участь у першому кущовому навчанні, яке відбудеться 21 січня 2020 року за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17 (Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів). Початок заходу – о 10:00.

Програма заходу.

Також для більш детальної інформації щодо процесу збору проектних ідей надаємо посилання на оголошення, що розміщене на сайті „Стратегія розвитку Черкаської області 2021-2027“: https://bit.ly/2QYmtix.

Звертаємо увагу: для участі у навчанні необхідно зареєструватись за посиланням: http://bit.do/forma-reyestracii.