Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2020 14:09

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає 101-у річницю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення. Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених різними державами та імперіями, жити в єдиній країні.

З нагоди відзначення цієї значущої дати в історії нашої держави відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та до могили Т.Г.Шевченка.

Спільно з представниками міської влади, керівниками установ та організацій, містянами та громадськими діячами, участь в урочистих заходах взяли також представники районної влади – голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та голова районної ради Микола ЗОЦЬ.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Канівська районна державна адміністрація (фото В.Вашкевич)