Проведено виїзний прийом громадян

Дата: 24.01.2020 09:21

23 січня головою районної державної адміністрації Юрієм РОЗЕ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Потапцівської сільської ради. До участі у прийомі громадян долучився начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолій НЕЧИПОРЕНКО.

Під час прийому громадян порушили ряд важливих питань життєдіяльності громади. Це питання і соціального захисту населення, і освітньої та медичної галузі, земельні питання, питання об’єднання територіальної громади та інші.

Під час робочої поїздки голова районної державної адміністрації ознайомився із роботою Потапцівського ліцею Канівської районної ради Черкаської області. У ході зустрічі з директором ліцею Людмилою ГОРДЕНКО обговорено пріоритетні напрями роботи та проблемні питання освітнього закладу.

По закінченню робочої поїздки надано доручення відповідним структурам по вирішенню проблемних питань, порушених під час відвідування територіальної громади.

Канівська районна державна адміністрація