Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Дата: 27.01.2020 12:17

27 січня з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відбулося покладання квітів до пам’ятника «Жертвам фашизму» на місці масового розстрілу мирних жителів м. Канева у 1941-1943 роках. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, голова районної ради Микола ЗОЦЬ, керуючий справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимир СВЯТЕЛИК та головний спеціаліст відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Костянтин АНДРІЄНКО.

Історична довідка

У травні 1994 року в м. Канів відкрито пам’ятник «Жертвам фашизму» (скульптор М.В.Константинова) на місці масового розстрілу мирних жителів біля Берестовецького яру по вул. Київській. У районі Берестовецького яру з серпня 1941 по січень 1944 року було розстріляно близько 1200 жителів, у тому числі і євреїв (за свідченнями очевидців).

Канівська районна державна адміністрація