A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

У 2020-му році продовжимо діджиталізацію, – заступниця голови Правління пенсійного фонду України Ірина Ковпашко

Дата: 28.01.2020 15:13
Кількість переглядів: 147

Призначення пенсії за принципом “одне відвідування”, мобільний додаток, пенсійний калькулятор, електронна трудова книжка, довідка за QR-кодом, смс-інформування. Такі електронні сервіси Пенсійного фонду вже працюють і на Черкащині.   

На зустрічі голова Черкаської ОДА Роман Боднар та заступниця голови Правління пенсійного фонду України Ірина Ковпашко обговорили співпрацю. Адже наповненість пенсійного фонду – це результат економіки всієї області, діяльності підприємств та сплата соціального внеску. 

За словами Ірини Ковпашко, головна мета на сьогодні – забезпечення комфортних умов для обслуговування громадян, наблизити послуги до місць проживання людей, облаштування віддалених робочих місць в ОТГ чи агентських пунктах. 

У 2020-му році продовжать приділяти увагу діджиталізації, зокрема створити електронну трудову книжку. Це дасть змогу призначати пенсію громадянину навіть без звернення, а за подією, тобто одразу після досягнення пенсійного віку.

На сьогодні також проводиться ретроконверсія – це оцифрування паперових пенсійних справ. Після завершення цього процесу пенсіонери зможуть звертатися до будь-якого відділення Управління пенсійного фонду  .  

Більше про Е-сервіси від Пенсійного фонду України можна дізнатися на офіційному сайті Пенсійного Фонду України:  https://www.pfu.gov.ua/

                                                                                                                                      За інформацією Прес-служби Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора