Голова районної державної адміністрації взяв участь в обласній нараді

Дата: 29.01.2020 10:01

28 січня 2020 року голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ взяв участь у роботі наради з підведення підсумків роботи Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій за 2019 рік та визначення пріоритетних завдань на 2020 рік, що відбулася в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія БЕЗЩАСНОГО.

Голова районної державної адміністрації висвітлив питання про функціонування Канівської районної ланки цивільного захисту Черкаської територіальної підсистеми ЄДС цивільного захисту.

Канівська районна державна адміністрація