Відбулась робоча зустріч з екологічних питань

Дата: 31.01.2020 10:39

30 січня відбулася робоча зустріч з питань екологічної діяльності ПрАТ «Миронівська птахофабрика» на території Канівського району. В обговоренні питання взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Юрій БЕЗЩАСНИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, заступник голови районної державної адміністрації Анатолій ДУРИЦЬКИЙ, Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС, голова Степанецької ОТГ Олександр ЯРЕМЕНКО, голова Литвинецької ОТГ Галина ПОГРІБНА, директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія ГОРЬОВА, начальник відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Світлана НІКОЛАЄНКО.

Юрій БЕЗЩАСНИЙ зауважив, що це питання перебуває на постійному контролі в обласній державній адміністрації.

Представник ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Світлана НІКОЛАЄНКО зазначила, що підприємство працює згідно з чинним законодавством, має всі дозвільні документи, зокрема й екологічного напряму, готове до комунікації з усіма зацікавленими сторонами.

У цілому робоча зустріч пройшла в руслі конструктивного діалогу.