Відбулися заходи до Дня визволення Канева від нацистських загарбників

Дата: 31.01.2020 19:13

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.Сьогодні, 31 січня, в День визволення Канева від нацистських загарбників, жителі Канівщини вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, хто визволяв нашу землю від нацистських загарбників.

З нагоди відзначення цього дня відбувся мітинг-реквієм «Щоб жити – треба пам’ятати» та покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави.

Спільно з представниками міської влади, керівниками установ та організацій, ветеранами війни і праці, містянами та громадськими діячами, участь у мітингу взяли також представники районної влади – голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ та голова районної ради Микола ЗОЦЬ.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та провели панахиду. Вічна слава героям, які загинули на полях боїв, захищаючи землю від нацистських загарбників.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Пам’ятаймо про минуле, шануймо ветеранів і тих, хто сьогодні мужньо бореться за незалежність України.

Канівська районна державна адміністрація (фото В.Вашкевич)