Проведено щотижневу оперативну нараду

Дата: 05.02.2020 15:04

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ 5 лютого відбулася щотижнева оперативна нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій.

У ході оперативної наради присутні озвучили актуальні питання життєдіяльності району. Зокрема, завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Віталій СКОЧКО повідомив, що старе русло р. Дніпро та його притока Горіхівка обміліли, місцями – вода відсутня. Можливо, у зв’язку з цим у колодязях домоволодінь Прохорівської сільської ради упав рівень води. Щоб з’ясувати причини зниження рівня води вирішили звернутися до філії «Канівська ГЕС» з метою отримання інформації про рівень води в р. Дніпро протягом 2013-2020 років у період з січня до березня включно.

Головний лікар КНП «Канівська центральна лікарня» Віра ШАПОШНИК повідомила, що підвищився рівень захворюваності населення району на грип та ГРВІ, але епідпоріг не перевищено.

Директор КНП «Канівський ЦПМС» Наталія ГОРЬОВА зазначила, що адміністрація закладу веде активну роботу щодо заповнення вакантних посад лікарів, встановлення відеоспостереження у Центрі. Також 6 лютого заплановано проведення засідання спостережної ради Центру щодо вивчення питання по впровадженню надання платних послуг.