До відома учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності інформація про суб’єктів, які надання послуг з психологічної реабілітації

Дата: 07.02.2020 14:58

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (Одеська обл., м.Білгород-Дністровський, смт.Сергіївка, вул.Гагаріна, буд. 1 А)  надає послуги з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності та учасникам антитерористичної операції, що передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, допомогу(терапія), групова терапія, психологічна корекція та проектування майбутнього, профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. Комплекс корекційних заходів запропонований психологами ДП «Південь-Курорт-Сервіс» включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексом поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику. На підставі отриманих результатів вживаються комплекс корекційних заходів, спрямованих на запобігання поведінкових розладів, налагодження емоційного фону, індивідуальне консультування, що носить рекомендаційний характер, базується на спільному виявлені причин та недоліків існуючих станів. Консультування здійснюється у формі планомірного прийому військовослужбовців, групову терапію, сеанси релаксації, тренінгові форми роботи, освітянські лекції, а також способи психологічної реабілітації, як: фізіологічні, аутогенні, медикаментозні, організаційні, психотерапевтичні.

Поряд з розробленою фахівцями програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів (не менше 40 годин кожен) з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, безкоштовного відвідування кінозалу, двічі на тиждень, у супроводі психологів, поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовікової фортеці м.Білгорода-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с.Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгорода-Дністровського.

Санаторій «Орізонт» є оздоровчо-профілактичним закладом, має матеріально-технічну базу для діагностики, а також санаторно-курортного лікування захворювань. Розташований на рівнинному північному березі Шаболатського лиману. Це солоний водойм, відокремлений від Чорного моря вузькою піщаною косою шириною 120-150 м, з’єднаною з курортом Сергіївка мостом завдовжки 0,8 км.

Повну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації, вул. О.Кошового, 2  або  за телефоном (04736)32049. Відпочинок і лікування принесуть Вам багато радісних хвилин!!!!!