Відбувся міськрайонний семінар з учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

Дата: 19.02.2020 09:23

12.02.2020 відбувся міськрайонний семінар з учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил району та міста щодо питання соціальної та професійної адаптації, реабілітації учасників АТО/ООС.

У семінарі взяли участь представники управлінь соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації, виконавчого комітету Канівської міської ради, Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, завідувач відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району, громадських організацій учасників АТО/ООС. На семінарі розглядались питання соціальної та професійної адаптації, реабілітації учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил.