20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Cотні

Дата: 19.02.2020 14:01

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна Cотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

...Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції та визвольних змагань часів Другої світової війни. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

Автор фото: Pawe? Bobo?owicz

За інформацією Українського інституту національної пам'яті