Ситуація – під контролем. Юрій Лесюк про коронавірус

Дата: 03.03.2020 15:20

МОЗ інформує про зареєстрований в Україні випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом.
Хворий госпіталізований. Ситуація – під контролем.

Водночас звертаюсь до жителів Черкащини!
Нині в області все спокійно.

Головне – не панікувати та дотримуватись елементарних правил особистої гігієни!

Шлях передачі коронавірусу відомий – він подібний до вірусу грипу. Однак має певні особливості в клінічному перебігові.
Якщо ж запідозрили ознаки захворювання, одразу звертайтесь до свого сімейного лікаря.

Нині ж у регіоні проводимо інформаційно-просвітницьку роботу з населенням та навчання зі спецслужбами.
Визначені й медзаклади, які, при потребі, зможуть госпіталізувати хворих. Це Черкаська інфекційна лікарня та Уманська лікарня. Вони забезпечені всім необхідним, зокрема засобами індивідуального захисту. Наявне й необхідне обладнання. Проводиться діагностика.

Звертаю вашу увагу! Читайте лише офіційну інформацію про перебіг подій. Вона наявна ТУТ

За інформацією Прес-служби Черкаської ОДА