На Канівщині тривають заходи щодо легалізації трудових відносин

Дата: 05.03.2020 13:49

На Канівщині триває робота на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо легалізації трудових відносин у сфері будівництва. Так, 03 березня 2020 року головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області взяла участь у засіданні круглого столу організованого Управлінням соціального захисту населення Канівської районної державної адміністрації, де обговорювалися кроки у напрямку подолання незадекларованої праці у сфері будівництва.

Під час круглого столу досягнуто домовленості та обумовлено шляхи взаємодії між фахівцями Управління Держпраці у Черкаській області, Канівської ДПІ Черкаського управління ГУ ДПС України у Черкаській області, Канівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості та Управління соціального захисту населення Канівської районної держаної адміністрації щодо проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів серед роботодавців та працівників про недопущення використання незадекларованої праці.

Сторони акцентували увагу на необхідності та важливості проведення такої роботи і в подальшому для забезпечення соціальної захищеності працівників, а також дотримання трудового законодавства роботодавцями.

Не оминули увагою й питання щодо запобігання інфікування коронавірусом. Фахівець Управління Держпраці Любов Корякіна наголосила на основних шляхах зараження коронавірусом та закликала при проведенні інформаційно-роз’яснювальних заходів інформувати роботодавців та працівників про заходи, які необхідно вживати для зменшення ризику інфікування, розповіла про шляхи передачі вірусу, групи ризику, симптоми притаманні захворюванню, про порядок дій при підозрі на зараження коронавірусом.