Проведено кущовий семінар для підприємців

Дата: 06.03.2020 08:54

У рамках виконання заходів Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018 – 2020 роки, Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 5 березня 2020 року у залі засідань Будинку рад проведено навчально-роз’яснювальний семінар для малого та середнього бізнесу з Канівського, Корсунь-Шевченківського, Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема законодавчих змін, проведення перевірок контролюючими органами, а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар провели: Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“; фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.