У Каневі вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата: 10.03.2020 18:33

Сьогодні, 10 березня, минає 159 років від дня смерті видатного українського поета, художника, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно, у цей день в Україні віддають данину пам'яті Великого Кобзаря.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Квіти шани та пам’яті до могили Кобзаря поклали голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман БОДНАР, голова Канівської районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ, голова Канівської районної ради Микола ЗОЦЬ, Канівський міський голова Ігор РЕНЬКАС, керівники громадських організацій, жителі міста, представники творчої інтелігенції, гості.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

З нагоди вшанування пам'яті Тараса Шевченка відбулася громадська панахида.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Також у рамках освітньо-культурного проекту «Поїзд дружби», який було ініційовано очільниками Черкащини Романом Боднарем та Херсонщини Юрієм Гусєвим, Канівщину відвідало 47 школярів з Херсонської області, які ознайомилися з історичною та культурною спадщиною Черкащини.