Про затвердження регіональних натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на 2020 рік

Дата: 17.03.2020 11:17

Відповідно до ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1763 «Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 23 квітня 2012 року №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» затверджено регіональні натуральні норми забезпечення  населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2020 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

тверде паливо – 2 т на домогосподарство на рік;

скраплений газ, що використовується для придбання їжі, надання житлових субсидій населенню – два балони (42 кілограми) на рік на одну – дві особи, три балони (63 кілограми) – на три – чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб.

При визначенні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються житлові субсидії та пільги готівкою, застосовується ціна твердого палива – 2746,74 грн. за одну тону та ціна скрапленого газу – 274,67 грн. за один балон, виходячи з граничних показників вартості однієї тони твердого палива та одного балону скрапленого газу.

Жителям району консультацію можна отримати за тел. 3-60-04.