Сьогодні м.Канів та Канівський район підключать до єдиної диспетчерської швидкої допомоги

Дата: 18.03.2020 12:04

"cover photo, На изображении может находиться: один или несколько человек, автомобиль и на улицеСьогодні, 18 березня, відбудеться поступове підключення міста Канів та Канівського району до єдиної оперативної диспетчерської служби «103». Якщо під час підключення виникне можлива тимчасова незначна затримка з прийняттям виклику на спецлінію «103», просимо телефонувати за номерами +38(050)420-13-62, +38(067)819-26-52.

Заздалегідь приносимо вибачення за можливі незручності. Ми постійно працюємо над покращенням надання екстреної медичної допомоги мешканцям Черкаської області", - йдеться в повідомленні КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР".