Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Дата: 21.03.2020 23:44

Станом на 10:00 21 березня в Україні 41 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 15 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

• Чернівецька область - 25 випадків (1 летальний, 1 одужання)
  • Житомирська область - 2 випадки (1 летальний)
  • Київська область - 3 випадки
  • Донецька область - 1 випадок
  • Дніпропетровська область - 2 випадки
  • Івано-Франківська область - 2 випадки (1 летальний)
  • Львівська область -1 випадок
  • Тернопільська область - 1 випадок
  • Харківська область - 1 випадок
  • м. Київ - 3 випадки.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Упродовж 20 березня до Центру громадського здоров’я надійшло 80 підозр на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 450 повідомлень про підозру на COVID-19.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Матеріал читайте на сайті МОЗ.

За інформацією Урядового порталу