Відбулося засідання комісії РДА з питань ТЕБ та НС

Дата: 23.03.2020 10:15

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ 23 березня 2020 року відбулось чергове засідання комісії районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії обговорили хід виконання попередніх рішень комісії та відпрацювали нові завдання.

Про поточну ситуацію у Канівському районі та м. Канів щодо коронавірусу COVID-19 інформували директор КНП «Канівський ЦПМС» Наталія ГОРЬОВА, головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра ШАПОШНИК та начальник Канівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Анатолій БАЛАНДЮК.

Начальник Канівського відділення поліції Золотоніського відділу ГУ Національної поліції в Черкаській області Юрій ЛУГІН зазначив, що здійснюється ряд заходів контролю за виконанням суб’єктами господарювання організаційних, профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню COVID-19 серед населення та моніторингу виконання карантинних заходів у населених пунктах району.

Забезпечено доставку медичних працівників до КНП «Канівська ЦРЛ», які потребують підвозу.

Канівською районною державною адміністрацією забезпечено щоденний контроль щодо запобігання поширенню на території Канівського району коронавірусу COVID-19.