«Черкащина отримала перший вантаж засобів особистого захисту», – Роман Боднар

Дата: 25.03.2020 08:31

Область отримала перший вантаж масок, захисних костюмів. Їх розподіляють серед тих, хто зараз на «передовій» – медиків. Також маємо більше 5 тисяч експрес-тестів. Про це повідомив очільник області Роман Боднар.

– Очікуємо більшої кількості тестів ПЛР, якими маємо протестувати якомога ширше коло людей уразливих груп, – наголосив він. – Зокрема тих, які перебували за кордоном, хто контактував із хворими та тих, хто має показники. Водночас ще раз наголошу: проходити масове тестування людям, які добре себе почувають, не потрібно! Також вивчаємо готовність здійснення лабораторної діагностики коронавірусної інфекції методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) саме на Черкащині.

З цією метою голова ОДА оглянув дві лабораторії державних установ: ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області та обласного лабораторного центру МОЗ України.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА