A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Проведено спільне засідання штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій Канівського району та Канівської ОТГ

Дата: 25.03.2020 12:50
Кількість переглядів: 721

Сьогодні, 25 березня, проведено спільне засідання штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій Канівського району та Канівської ОТГ.

Засідання відбулося під головуванням Юрія РОЗЕ, голови Канівської районної державної адміністрації. У роботі засідання штабів також взяв участь Микола ЗОЦЬ, голова Канівської районної ради.

Керівником штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Канівському районі призначена керівник апарату Канівської районної державної адміністрації Галина МОСКАЛЕНКО, у Канівській ОТГ – керуючий справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимир СВЯТЕЛИК. 

Про поточну ситуацію у Канівському районі та м. Канів щодо коронавірусу COVID-19 поінформували директор КНП «Канівський ЦПМС» Наталія ГОРЬОВА та головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра ШАПОШНИК.

Голова районної державної адміністрації Юрій РОЗЕ зазначив, що ситуація в районі та місті контрольована. Вживаються відповідні заходи, першочергово такі, що стосуються підтримки медичних працівників, матеріально-технічного забезпечення лікарні, Центру ПМСД та інформаційного забезпечення населення.

Також Володимир СВЯТЕЛИК повідомив, що КП «ЖЕК» з 26.03.2020 планує проведення дезінфекційних робіт у будинках, що перебувають на їх обслуговуванні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора