Увага! Оголошення

Дата: 25.03.2020 16:03

Картинки по запросу "увага оголошення"Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про встановлення режиму надзвичайної ситуації в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях» від 23 березня 2020 р. № 333-р., з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, установлено режим надзвичайної ситуації на території Черкаської області.

В зв’язку з цим на період дії надзвичайної ситуації в Канівському районі  призупиняються особисті прийоми та особисті виїзні прийоми громадян головою, заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

В цей період «гаряча» телефонна лінія районної державної адміністрації буде функціонувати:  понеділок – четвер з 8.00 до 17. 00 год., п’ятниця з 8.00 по 16.45 год.  за тел. (04736) 3-22-63.