Президент – головам ОДА: «Велике будівництво» треба продовжувати

Дата: 26.03.2020 08:30

Картинки по запросу "велике будівництво"Реалізація проекту «Велике будівництво» має бути продовжена, але з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину з протидії поширенню коронавірусу, наголосив Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради з міськими головами обласних центрів та головами ОДА.

«Повністю зупинити країну ми не маємо права. Проект «Велике будівництво» має бути продовжено, але все повинно бути безпечно», – зауважив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, «Велике будівництво» – це спільний проект Президента та уряду України, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України