Проведено спільне засідання штабів з ліквідації НС

Дата: 30.03.2020 14:08

Сьогодні, 30 березня, проведено спільне засідання штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій Канівського району і Канівської ОТГ та засідання комісії районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії районної державної адміністрації з питань ТЕБ та НС розглянуто питання щодо продовження карантину та обмежувальних заходів до 24 квітня 2020 року. Службам доведені вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, якою регламентовані заборони та дозволи на певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів. У зв’язку з цим було прийнято розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків НС районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО про продовження відповідних заборон на території району.

Також розглянуті термінові робочі питання та шляхи їх вирішення. Зокрема, створення мобільної медичної бригади з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу, проведення дезінфекції місць масового перебування людей, проговорено алгоритм дій осіб, які прибули з-за кордону, алгоритм дій служб при отриманні повідомлення про підозрюваного на коронавірусну інфекцію COVID-19, та інші важливі питання, визначені протокольно.