Увага! Оголошення

Дата: 01.04.2020 10:39

Увага! Оголошення | Канівська РДАЗ метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, Канівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті проекту ««Детальний план території в адміністративних межах Пшеничницької сільської ради для розміщення складу піску ПрАТ «Укргідроенерго»» (ДПТ), який включає в себе розділ «Охорона навколишнього природного середовища» на правах звіту про стратегічно-екологічну оцінку (СЕО)  вказаного об’єкту відповідно до п.3 ст.11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» (СЕО) подавати до Канівської районної державної адміністрації в письмовій формі або в електронному вигляді на адресу: 19000, Черкаська обл., м.Канів, вул.Олега Кошового, буд.3.

Графік роботи: Пн-Чт з 8.00 до 17.00; Пт з 8.00 до 15.45; Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

E-Mail адреса: kanivadmin@ck.ukrtel.net

Контактні телефони: (04736) 32263.

В термін до 02.05.2020 включно.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, розділом «Охорона навколишнього природного середовища» (СЕО) та місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа - Сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту Канівської районної державної адміністрації (тел. 04736 3238619000, Україна, Черкаська обл., м.Канів, вул.Героїв Небесної сотні, 36, тел.(04736) 3-23-86, E-mail: rayarchitectura@ukr.net).

Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа не передбачається.

Додаток:

1. ДПТ Склад піску ситуаційний план;
  2. ДПТ Склад піску опорний план та проектний план;
  3. ДПТ Склад піску Пояснювальна записка.