Ми втричі збільшили оклад медпрацівникам, що борються з COVID-19, - Максим Степанов

Дата: 02.04.2020 08:22

ЗА БЕРЕЗЕНЬ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ УКРАЇНИ, ЗАЙНЯТІ ЛІКУВАННЯМ ПАЦІЄНТІВ З ЛАБОРАТОРНО ПІДТВЕРДЖЕНИМИ ВИПАДКАМИ COVID-19, ОТРИМАЮТЬ ДОПЛАТУ В РОЗМІРІ ТРЬОХ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ.

Наказом, який підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, визначено перелік посад медичних працівників, яким з березня 2020 року здійснюється доплата:

- екстрений медичний технік;
- лікар-пульмонолог;
- лікар-інфекціоніст;
- лікар-патологоанатом;
- лікар-епідеміолог;
- лікар-лаборант;
- лікар-анестезіолог;
- лікар-радіолог;
- лікар-бактеріолог;
- лікар-рентгенолог;
- лікар-вірусолог;
- лікар загальної практики - сімейний лікар;
- лікар-терапевт;
- лікар-педіатр;
- лікарі інших спеціальностей, безпосередньо зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19;
- сестра медична;
- молодша медична сестра (всіх найменувань);
- реєстратор медичний;
- сестра-господиня;
- водій.

Доплати здійснюватимуться у період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемії та пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України