Проведено спільне засідання комісій з питань ТЕБ та НС

Дата: 05.04.2020 10:54
Кількість переглядів: 1937

Сьогодні, 5 квітня, під керівництвом голови Канівської районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ та Канівського міського голови Ігоря РЕНЬКАСА, відповідно до постанови КМУ від 02.04.2020 № 255 проведено спільне засідання комісій з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто додаткові обмежувальні заходи щодо посилення карантину. Службам доведено відповідний алгоритм дій згідно із вищевказаною постановою КМУ.

З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби прийнято рішення про створення на в’їздах і виїздах на/з території Канівського району контрольно-пропускних пунктів, зокрема:

- а/д Р-09 Канівський район – кордон Черкаської та Київської областей;

- а/д Р-19  Канівський район – кордон Черкаської та Київської областей.

Районна та міська влада забезпечує щоденний контроль щодо запобігання поширенню на території Канівщини коронавірусу COVID-19.