Роман Боднар про стан поширення коронавірусної інфекції на Черкащині

Дата: 06.04.2020 11:43

Станом на 10 годину 6 квітня на Черкащині лабораторно підтвердили 62 випадки інфікування COVID-2019. Про це інформує очільник області Роман Боднар на своїй офіційній фб-сторінці.

За його словами, за добу провели 161 ПЛР-тестувань. У двох пацієнтів із Лисянки та Шполи виявили позитивний результат. Інфіковані перебувають на амбулаторному лікуванні.

Загалом, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків.

Крім того він нагадав, що відсьогодні діють нові обмежувальні заходи.

– Дотримуйтеся правил карантину, це тимчасові незручності! – закликав він черкасців.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА